Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności (…) z 12 kwietnia 2012 r. do 30 maja 2015 r. serwisy administracji publicznej mają być dostosowane do potrzeb obywateli niepełnosprawnych zgodnie z międzynarodowym standardem WCAG 2.0. 

Archiwum wiadomości jest dostępne pod adresem: www.old.sulow.pl

Zyczenia wielkanocne

Artykuły

Informacja

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sułowie uprzejmie informuje, że rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym, mogą ubiegać się o roczne stypendium Stowarzeszenia SPES.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie : www.spes.org.pl/stypendia. Stowarzeszenie przyjmuje wnioski do 6 kwietnia br.

Adres Stowarzyszenia:

Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES

Organizacja Katolicka-Organizacja Pożytku Publicznego

Katowice ul. Kościuszki 46 tel. 32 205 38 80

 Kierownik GOPS w Sułowie

       /-/ Henryka Poździk

24 marca 2015


Czytaj więcej o: Informacja

ILE ZAROBIĄ PROSUMENCI ZA WYTWORZONY PRĄD?

Przejdź do - ILE ZAROBIĄ PROSUMENCI ZA WYTWORZONY PRĄD?

Prezydent podpisał ustawę o odnawialnych źródła energii. Ustawa zagwarantuje posiadaczom przydomowych mikroinstalacji odkup “zielonej” energii po cenie gwarantowanej i wyższej niż rynkowa. Zapis w ustawie dzieli prosumentów na grupę małych instalacji do 3 kW i grupę większych instalacji od 3kW do 10 kW. W przypadku tych pierwszych wsparcie miałoby wynieść ok. 75 gr na kWh w ciągu piętnastu lat, w przypadku drugiej 40 - 70 gr/ kWh.

23 marca 2015


Czytaj więcej o: ILE ZAROBIĄ PROSUMENCI ZA WYTWORZONY PRĄD?

Zachęcamy do zakupu.

Przejdź do - Zachęcamy do zakupu.

Na terenie naszej gminy ukazała się publikacja pt. „Złota księga czynów społecznych na XX-lecie Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej 1944-1964 gmin Radecznica, Sułów i Nielisz” autorstwa Piotra Szczurka, regionalisty, entuzjasty historii naszego regionu. Jest to już kolejna publikacja Autora, zamieszkałego w Sułowcu (gmina Sułów). W ubiegłym roku ukazała się jego książka pt. „Dzieje Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie gminy Sułów”.

19 marca 2015


Czytaj więcej o: Zachęcamy do zakupu.

INFORMACJA

Przejdź do - INFORMACJA

Wójt Gminy Sułów informuje, że w dniach 26-27 marca 2015 roku (czwartek-piątek) odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego przez Polską Korporację Recyklingu w Lublinie dla poszczególnych miejscowości z terenu gminy Sułów:

19 marca 2015


Czytaj więcej o: INFORMACJA