Strona główna

Więcej słońca
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Kontakt oraz informacje na temat zasady działania, korzyści, elementów instalacji solarnej i stanów awaryjnych dostępne są na stronie

 

 

www.solary.sulow.pl

Artykuły

Harmonogram planowych wyłączeń urządzeń elektroenergetycznych

Harmonogram planowych wyłączeń urządzeń elektroenergetycznych

Lp Nazwa stacji transformatorowej Data wyłączenia Godziny wyłączenia
1 Sułów 1,2,9, Tworyczów 1 05.10.2015 08.30-11.30
2 Tworyczów 2,3,4,5,6, Sułowiec 1,2,3,4,5 05.10.2015 10.30-13.30
3 Sułów 1,2,9, Tworyczów 1 08.10.2015 15.30-18.00
4 Tworyczów 2,3,4,5,6, Sułowiec 1,2,3,4,5 09.10.2015 08.00-10.30

2 października 2015


Czytaj więcej o: Harmonogram planowych wyłączeń urządzeń elektroenergetycznych

„Książki naszych marzeń”

W ramach Rządowego programu wspierania w 2015 r. organów prowadzących szkoły podstawowe i szkoły artystyczne realizujące kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej w obszarze rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży - "Książki naszych marzeń" – wszystkie szkoły dla których Gmina Sułów jest organem prowadzącym otrzymały maksymalne kwoty wsparcia, tj.:

Szkoła Podstawowa w Kol. Tworyczów – 1000,00 zł,

Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Sułowie – 1300,00 zł

Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Michalowie – 1300,00 zł

2 października 2015


Czytaj więcej o: „Książki naszych marzeń”

I znowu Jacek !

Przejdź do - I znowu Jacek !

W sobotę 26.09.2015r, w Chełmie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Zapasach.Wrestlera Sułów reprezentowali: Kamila Koziej, Grzegorz Bąk, Szymon Żuk, oraz Jacek Polakowski.

Wszyscy walczyli na miarę swoich możliwości, lecz tylko Jacek Polakowski znalazł się na podium.Powtórzył tym samym sukces z przed tygodnia tyle, że tym razem walczył w stylu klasycznym, który na co dzień trenuje.Po zaciętych pojedynkach nasz reprezentant walczył o złoty medal i dopiero w tej walce został pokonany.We wcześniejszych walkach nie dał żadnych szans swoim rywalom prezentując świetne przygotowanie techniczne, oraz taktyczne.Kolejni nasi zawodnicy również byli bardzo blisko medali:

Kamila Koziej, oraz Szymon Żuk zajęli piąte miejsca w swoich kategoriach wagowych po bardzo widowiskowych walkach.Szymon Żuk wygrał aż cztery z sześciu pojedynków lecz bardzo duża liczba zawodników w tej kategorii wagowej nie pozwoliła mu uplasować się w pierwszej trójce zawodów.Najmniejsze szanse miał Grzegorz Bąk, który wystąpił w wyższej kategorii wagowej spowodowanej lekką nadwagą i musiał uznać wyższość dużo cięższych zawodników.Trener Mariusz Łoś uważa start za udany, lecz przy odrobinie szczęścia mogliśmy zdobyć trzy medale, ponieważ dwoje naszych reprezentantów walczyło o medale brązowe, gdzie Kamila Koziej przegrała zaledwie dwoma punktami.Należy podkreślić, że Kamila, Szymon, oraz Grzesiek byli najmłodszymi zawodnikami w tej grupie wiekowej i jeszcze przez dwa lata będą walczyli w tzw.młodzikach co w perspektywie czasu powinno zaowocować w medale.

29 września 2015


Czytaj więcej o: I znowu Jacek !

Ogłoszenie

Przejdź do - Ogłoszenie

Poszukujemy informacji o właścicielu psa widocznego na zdjęciach. Jest to młody pies. Każdy kto może pomóc w identyfikacji właściciela proszony jest o kontakt z Urzędem Gminy Sułów nr tel 84 68 26 837.
Jednocześnie - jeśli nie znajdzie się właściciel - gorąco zachęcamy do adopcji.

25 września 2015


Czytaj więcej o: Ogłoszenie

Zaproszenie na X Sesję Rady Gminy Sułów

Uprzejmie informuję, że X Sesja Rady Gminy Sułów odbędzie się w dniu 28 września 2015 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Sułów.

Proponowany porządek obrad sesji:

22 września 2015


Czytaj więcej o: Zaproszenie na X Sesję Rady Gminy Sułów

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Przejdź do - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

W sobotę 19.09.2015r, w Kraśniku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w stylu wolnym. Reprezentacja  Uczniowskiego Klubu Sportowego w składzie: Szymon Żuk, oraz Jacek Polakowski spisała się na medal, chociaż no co dzień rywalizują w stylu klasycznym. Pomimo wielkich różnic obowiązujących w tych stylach Jackowi Polakowskiemu udało się dojść do finału kategorii wagowej 59 kilogramów i zdobyć srebrny medal. Szymon pomimo dużego talentu i poświęcenia z jego strony nie zdołał przebić się do strefy medalowej, ale na usprawiedliwienie należy dodać, że Szymek jest najmłodszy w tej kategorii wiekowej. Należy nadmienić, że w zawodach uczestniczyła duża liczba zawodników trenujący styl wolny co znacznie przeszkadzało naszym reprezentantom, lecz Jacek Polakowski pokazał, że potrafi sobie poradzić nawet w stylu wolnym. Trener Mariusz Łoś uważa, że start można zaliczyć do bardzo udanych.

22 września 2015


Czytaj więcej o: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików